Publications Office of the EU
Vācija-Leinfelden-Echterdingen: Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Leinfelden-Echterdingen: Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm

  • Publicēts
    25/06/2019
  • Termiņš
    25/07/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/07/2019
  • Piešķirts
    24/10/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Leinfelden-Echterdingen
Izpildes vieta
NUTS code: DE113 Esslingen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE113 Esslingen
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144211 Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
686,421.82 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Lieferung einer Drehleiter DLA(K) 23/12 mit feuerwehrtechnischer Beladung nach DIN EN 14043 und DIN EN 1846.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stadt Leinfelden-Echterdingen
Nacionālais reģistrācijas numurs: 08 1 16 078
Pasta adrese: Marktplatz 1
Pilsēta: Leinfelden-Echterdingen
NUTS kods DE113
Pasta indekss: 70771
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Bürger- und Ordnungsamt – z. Hd. Frau Anke Albrecht
Galvenā adrese: http://www.leinfelden-echterdingen.de
Elektroniski:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/add431ce-22fc-4e87-9393-c5ff985c396e
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/07/2019 19:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.