Publications Office of the EU
Polija-Wejherowo: Rokas instrumenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Wejherowo: Rokas instrumenti

  • Publicēts
    23/02/2018
  • Termiņš
    13/04/2018
  • Piešķirts
    22/05/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Powiat Wejherowski
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
44510000 Instrumenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
91,219.15 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
69,960.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
91,219.15 PLN
Līguma galīgā vērtība
69,960.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Pasta adrese:
Pilsēta: Kilece
Pasta indekss: 25-540
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.