Publications Office of the EU
Spānija-Salamanka: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Salamanka: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti

  • Publicēts
    11/04/2022
  • Termiņš
    10/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/06/2022
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Izpildes vieta
NUTS code: ES415 Salamanca
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES415 Salamanca
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
259,200.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
TUR 2022/1
Apraksts

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Nacionālais reģistrācijas numurs: A37400215
Pasta adrese: Plaza Mayor 32
Pilsēta: Salamanca
NUTS kods ES415
Pasta indekss: 37002
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/06/2022 08:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
259,200.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.