Publications Office of the EU
Norvēģija-Askim: Ūdenstorņu būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Askim: Ūdenstorņu būvdarbi

  • Publicēts
    08/05/2023
  • Termiņš
    14/07/2023
  • Piešķirts
    04/10/2023
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Indre Østfold kommune
Izpildes vieta
NUTS code: NO082 Viken
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO082 Viken
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45232153 Ūdenstorņu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
81,686,973.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
22/16
Apraksts

Construction of a new water tower at the existing water tower at Trippestad in Askim.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aftaxfrnsh&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
81,686,973.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: HAB CONSTRUCTION AS
Pasta adrese: Vollsveien 19
Pilsēta: Lysaker
Pasta indekss: 1366
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.