Publications Office of the EU
Francija-Talence: Mērinstrumenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Talence: Mērinstrumenti

  • Piešķirts
    25/09/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Université de Bordeaux
Izpildes vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38300000 Mērinstrumenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
499,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2019-090
Apraksts

Le présent marché a pour objet la fourniture, livraison, installation et mise en ordre de marche d'un appareil de thermophorèse NanoTemper pour l'Université de Bordeaux (incluant la garantie, la production de la documentation technique et la formation aux utilisateurs.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
499,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: NanoTemper Technologies GmbH
Pasta adrese: Floessergass 4
Pilsēta: Munich
Pasta indekss: 81369
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.