Publications Office of the EU
Spānija-Valladolid: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Valladolid: Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti

  • Piešķirts
    28/02/2023
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Izpildes vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
46,608,675.87
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
17,871,473.24 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2040002192 - 080/2023
Apraksts

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
46,608,675.87
Līguma galīgā vērtība
17,871,473.24 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Pasta adrese: Avenida San Luis, 77
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss: 28033
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.