Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Mērījumu aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Mērījumu aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    26/10/2022
  • Termiņš
    21/11/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/11/2022
  • Piešķirts
    03/01/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Société Anonyme Immobilière du Moulin Vert
Izpildes vieta
NUTS code: FR10 Île de France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR101 Paris
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50411000 Mērījumu aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,052,701.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,977,085.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2022_comptage
Apraksts

Marché composite composé de deux parties:
- partie forfaitaire pour le déploiement des compteurs (installation, gestion, location, entretien et relève des équipements métrologiques),
- partie accord-cadre à bons de commande pour les besoins de la pose lors du déploiement ou le dépannage des équipements nécessaires au comptage

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.immobiliere-du-moulin-vert.fr/fournisseur/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/11/2022 12:01
Pircēji
Foncière du Moulin Vert
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,052,701.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
3,977,085.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: OCEA SMART BUILDING
Pasta adrese: 1 PL VICTOR HUGO
Pilsēta: COURBEVOIE
Pasta indekss: 92400
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.