Publications Office of the EU
Francija-Voiron: Uzraudzības un kontroles pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Voiron: Uzraudzības un kontroles pakalpojumi

  • Publicēts
    12/05/2017
  • Termiņš
    09/06/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/06/2017
  • Piešķirts
    30/06/2017
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Communauté du Pays Voironnais
Izpildes vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71700000 Uzraudzības un kontroles pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
317,634.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
170011
Apraksts

Contrôles de 5 types: «titres de transport» portant sur les usagers; «comportement» portant sur les usagers et les conducteurs; «sécurité» portant sur les conducteurs et les véhicules; «qualité exploitation» portant sur les conducteurs et les véhicules; «bonus transporteur».

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Pays Voironnais: à l'attention du service mobilités
Pasta adrese: 40 rue Mainssieux, CS 80363
Pilsēta: Voiron Cedex
NUTS kods FR714
Pasta indekss: 38516
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.marches-publics.info/
Elektroniski:
http://www.marches-publics.info/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/06/2017 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
317,634.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Scat
Pasta adrese: 151 route de Vourles
Pilsēta: Saint-Genis-Laval
Pasta indekss: 69230
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.