Publications Office of the EU
Francija-Laval: Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Laval: Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    27/09/2018
  • Termiņš
    05/11/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/11/2018
  • Piešķirts
    24/12/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Centre hospitalier de Laval
Izpildes vieta
NUTS code: FRG03 Mayenne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRG03 Mayenne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66515200 Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
200,035.72 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
365,266.12 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Apraksts

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.achat-hopital.com/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/11/2018 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.