Publications Office of the EU
Spānija-Marbella: Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Marbella: Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    14/05/2021
  • Termiņš
    14/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/06/2021
  • Piešķirts
    07/09/2021
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Izpildes vieta
NUTS code: ES617 Málaga
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES617 Málaga
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50750000 Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
241,207.20 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
87,997.68 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
A.S.A.05/2021
Apraksts

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q7955060D
Pasta adrese: Autovía A-7, kilómetro 187
Pilsēta: Marbella (Málaga)
NUTS kods ES617
Pasta indekss: 29603
Valsts: ESP
Galvenā adrese: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/06/2021 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
241,207.20 EUR
Līguma galīgā vērtība
87,997.68 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Pasta adrese:
Pilsēta: MALAGA
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.