Publications Office of the EU
Norvēģija-Sandefjord: Vieglie automobiļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Sandefjord: Vieglie automobiļi

  • Publicēts
    19/02/2014
  • Termiņš
    31/03/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/04/2014
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Sandefjord kommune v/VOIS
Izpildes vieta
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34110000 Vieglie automobiļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
50,000,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
14/465
Apraksts

VOIS intends to enter into framework agreements for service vehicles for the participating municipalities with underlying activities. The participants are divided into 6 zones. Vehicles are divided into 11 groups with underlying variation with respect to fuel (petrol/diesel, hybrid and electrical). The aim is to enter into agreements for both purchase and leasing within each variation. For further information refer to the tender documents.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/04/2014 00:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
50,000,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.