Publications Office of the EU
SERVICIOS DEPORTIVOS EN LAS INSTALACIONES MUNICIPALES - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SERVICIOS DEPORTIVOS EN LAS INSTALACIONES MUNICIPALES

  • Publicēts
    30/07/2024
  • Termiņš
    28/08/2024
  • Piešķirts
    08/01/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ajuntament de Barberà del Vallès
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
92000000 Atpūtas, kultūras un sporta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,769,756.40 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,882,233.50 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
N774240060
Apraksts

SERVICIOS DEPORTIVOS EN LAS INSTALACIONES MUNICIPALES

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/2094792?categoria=0
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/2094792?categoria=0
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Oferta económica
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Oferta económica
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Paredzamā vērtība
6,769,756.40 EUR
Līguma galīgā vērtība
3,882,233.50 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: EBONE SERVICIOS EDUCACION DEPORTE, S.L
Pasta adrese:
Pilsēta: MURCIA
Pasta indekss: 30100
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.