Publications Office of the EU
Bulgārija-Varna: Medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Varna: Medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    14/07/2017
  • Termiņš
    15/08/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/08/2017
  • Piešķirts
    18/10/2017
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ — Варна
Izpildes vieta
NUTS code: BG331 Варна
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG331 Варна
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
50,000.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
45,958.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
2017-028
Apraksts

Предметът на обществената поръчка е избор на изпълнител за доставка на допълнително артроскопско оборудване и инструментариум към налична базисна артроскопска апаратура в Катедра по ортопедия и травматология с цел разширяване спектъра на работа, конкретизирани по вид и количества, съгласно Техническа спецификация (Приложение № 1).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ — гр. Варна
Nacionālais reģistrācijas numurs: 000083633
Pasta adrese: ул. „Марин Дринов“ № 55
Pilsēta: Варна
NUTS kods BG331
Pasta indekss: 9002
Valsts: BGR
Kontaktpersona: Елена Панева
Galvenā adrese: http://www.mu-varna.bg/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/08/2017 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
50,000.00 BGN
Līguma galīgā vērtība
45,958.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: „Ел Дора“ ЕООД
Pasta adrese: ул. „Елин връх“ № 25
Pilsēta: София
Pasta indekss: 1407
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.