Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Skolu ēku celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Skolu ēku celtniecības darbi

  • Publicēts
    07/06/2011
  • Termiņš
    02/08/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/08/2011
  • Piešķirts
    12/04/2012
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45214200 Skolu ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10,499,403.34 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Apraksts

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/08/2011 10:30
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
6,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
10,499,403.34 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Pasta adrese: Rua Joaquim Marques, nº 34
Pilsēta: Ponta Delgada
Pasta indekss: 9501-950
Valsts: PRT

Oficiālais nosaukums: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Pasta adrese: Rua Joaquim Marques, nº 34
Pilsēta: Ponta Delgada
Pasta indekss: 9500-950
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.