Publications Office of the EU
Eco videobronhoskopijas sistēmas iegāde saskaņā ar Atveseļošanas un noturības plāna 1. komponentu, Investīcija RE-C01-i11-RAA — Reģionālā veselības dienesta modernizācija un pārkvalifikācija — slimnīcai Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Eco videobronhoskopijas sistēmas iegāde saskaņā ar Atveseļošanas un noturības plāna 1. komponentu, Investīcija RE-C01-i11-RAA — Reģionālā veselības dienesta modernizācija un pārkvalifikācija — slimnīcai Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER.

  • Piešķirts
    16/03/2026
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Hospital do Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
336,250.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Eco videobronhoskopijas sistēmas iegāde saskaņā ar Atveseļošanas un noturības plāna 1. komponentu, Investīcija RE-C01-i11-RAA — Reģionālā veselības dienesta modernizācija un pārkvalifikācija — slimnīcai Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Preço (Pç)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Custo estimado de Manutenção após garantia (MAT)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Qualidade Técnica (QT)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 50
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
336,250.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: FUJIFILM PORTUGAL, S.A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Porto
Pasta indekss: 4100-211
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.