Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: Elektrības skaitītāji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Sofija: Elektrības skaitītāji

  • Publicēts
    27/06/2018
  • Termiņš
    30/08/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/08/2018
  • Piešķirts
    18/01/2019
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
„ЧЕЗ Разпределение България“ АД
Izpildes vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38554000 Elektrības skaitītāji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
500,000.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
PPD18-052
Apraksts

Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nacionālais reģistrācijas numurs: 130277958
Pasta adrese: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Pilsēta: София
NUTS kods BG411
Pasta indekss: 1784
Valsts: BGR
Kontaktpersona: Светлана Илиева
Galvenā adrese: www.cez-rp.bg
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/08/2018 10:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
500,000.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ел-Тим ЕООД
Pasta adrese: ул. Г. Бенковски № 50-9
Pilsēta: Хасково
Pasta indekss: 6300
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.