Publications Office of the EU
Grieķija-Atēnas: Tomogrāfijas iekārtas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grieķija-Atēnas: Tomogrāfijas iekārtas

  • Publicēts
    12/11/2011
  • Termiņš
    09/01/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/01/2012
  • Piešķirts
    20/12/2013
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33115000 Tomogrāfijas iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
528,455.28 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
649,440.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
31228/09-11-2011
Apraksts

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/01/2012 11:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
528,455.28 EUR
Līguma galīgā vērtība
649,440.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Pasta adrese: Τζαβέλλα 1-3
Pilsēta: Αθήνα, Χαλάνδρι
Pasta indekss: 152 31
Valsts: GRC
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.