Publications Office of the EU
Somija-Oulu: Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Somija-Oulu: Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi

  • Publicēts
    14/12/2013
  • Termiņš
    14/01/2014
  • Piešķirts
    17/03/2014
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Pohjois-Pohjanmaan elinkeino-, liikenne- ja ympäristökeskus
Izpildes vieta
NUTS code: FI1D Pohjois- ja Itä-Suomi
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,300,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
8,156,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
1023/2013/POP/1
Apraksts

Hankinta sisältää maanteiden erilaisia uudelleen päällystys- ja rakenteen parantamistöitä. Urakkakokonaisuus muodostuu kesto- ja kevytpäällystystöistä.
Kainuun maakunnan alueella oleva kantatie 89 kohde kuuluu Karelia ENPI CBC -ohjelmaan.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
8,300,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
8,156,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SL Asfaltti Oy
Pasta adrese: Teräskatu 2
Pilsēta: Kuopio
Pasta indekss: 70150
Valsts: FIN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.