Publications Office of the EU
Rumānija-Târgoviște: Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Rumānija-Târgoviște: Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai

  • Publicēts
    20/01/2018
  • Termiņš
    23/02/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/03/2018
  • Piešķirts
    16/05/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Izpildes vieta
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
9,377,144.30 RON
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
396
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/03/2018 18:00
Izpildes vieta
CPV kods

33651100 - Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai

33675000 - Antihistamīna līdzekļi sistēmiskai lietošanai

33631500 - Dermatoloģijā lietojamie kortikosteroīdi un dermatoloģiskie preparāti

33698000 - Klīniskie produkti

33621300 - Antianēmiskie preparāti

33621100 - Līdzekļi pret trombozi

33642200 - Kortikosterioīdi sistēmiskai lietošanai

33661000 - Zāles nervu sistēmai

33613000 - Caurejas līdzekļi

33622700 - Kalcija kanālu blokatori

33632200 - Muskuļu relaksanti

33692210 - Parenterālās barošanas šķīdumi

33693300 - Atkarības ārstēšanas preparāti

33615100 - Insulīns

33691200 - Attārpošanas līdzekļi

33617000 - Minerālvielu piedevas

33651300 - Pretmikobaktēriju līdzekļi

33651500 - Imūnserumi un imūnglobulīni

33661700 - Citas nervu sistēmas zāles

33622300 - Diurētiskie līdzekļi

33661500 - Psiholeptiskie līdzekļi

33622100 - Kardioterapijas zāles

33641200 - Citi ginekoloģiskie līdzekļi

33661300 - Pretepilepsijas līdzekļi

33661100 - Anestēzijas līdzekļi

33692700 - Glikozes šķīdumi

33610000 - Zāles gremošanas traktam un metabolismam

33690000 - Dažādas zāles

33692500 - Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai

33614000 - Līdzekļi pret caureju, zarnu pretiekaisuma/pretinfekcijas līdzekļi

33652200 - Endokrīnās terapijas zāles

33673000 - Medikamenti pret obstruktīvām elpošanas ceļu slimībām

33652300 - Imūnsupresīvie līdzekļi

33631400 - Dermatoloģijā lietojamie antiobiotiskie un ķīmiskās terapijas līdzekļi

33621400 - Asins aizstājēji un perfūzijas šķīdumi

33621200 - Hemostatiskie līdzekļi

33621000 - Zāles asinīm un asinsrades orgāniem

33640000 - Uroģenitālās sistēmas zāles un hormoni

33642300 - Vairogdziedzera terapijas zāles

33642100 - Hipofīzes un hipotalāma hormoni un to analogi

33611000 - Zāles traucējumiem, kas saistīti ar kuņģa skābēm

33622800 - Renīna–angiotensīna sistēmu ietekmējošie līdzekļi

33622600 - Beta blokatori

33630000 - Dermatoloģiskās zāles un zāles muskuļu un kaulu sistēmai

33632100 - Pretiekaisuma un pretreimatisma izstrādājumi

33615000 - Zāles, ko izmanto diabēta ārstēšanā

33670000 - Zāles elpošanas sistēmai

33651200 - Pretsēnīšu līdzekļi sistēmiskai lietošanai

33697100 - Klizmas preparāti

33651400 - Pretvīrusu līdzekļi sistēmiskai lietošanai

33674000 - Preparāti pret klepu un saaukstēšanos

33695000 - Visi pārējie izstrādājumi, kas nav terapeitiski

33622400 - Vazoprotektīvie līdzekļi

33661600 - Psihoanaleptiskie līdzekļi

33622200 - Antihipertensīvie līdzekļi

33661200 - Pretsāpju līdzekļi

33612000 - Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem

33662100 - Oftalmoloģiskie līdzekļi

33631100 - Dermatoloģiskās pretsēnīšu zāles

33692200 - Parenterālās barošanas produkti

33616000 - Vitamīni

33692400 - Perfūzijas šķīdumi

33141000 - Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

33100000 - Medicīniskās ierīces

Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.