Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Lifti, liftcēlāji, pacēlāji, eskalatori un slīdošie celiņi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

AT-Sankt Pölten: Lifti, liftcēlāji, pacēlāji, eskalatori un slīdošie celiņi

  • Publicēts
    14/07/2011
  • Termiņš
    10/08/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/08/2011
  • Piešķirts
    24/02/2012
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42416000 Lifti, liftcēlāji, pacēlāji, eskalatori un slīdošie celiņi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,978,070.24 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
BD6-LKH-91/120-2011
Apraksts

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/08/2011 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,978,070.24 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: KONE AG
Pasta adrese: Peppertstraße 33/6
Pilsēta: Sankt Pölten
Pasta indekss: 3100
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.