Publications Office of the EU
CZ-Brno: Datoru iekārtas un piederumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

CZ-Brno: Datoru iekārtas un piederumi

  • Publicēts
    10/09/2011
  • Termiņš
    14/10/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/10/2011
  • Piešķirts
    24/10/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,017,665.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
PC/2011/OND
Apraksts

Dodávka PC a notebooků.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/10/2011 14:00
Izpildes vieta
CPV kods

30200000 - Datoru iekārtas un piederumi

30213000 - Personālie datori

30210000 - Datu apstrādes iekārtas (aparatūra)

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
4,000,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
4,017,665.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: UNIS COMPUTERS,a.s.
Pasta adrese: Jundrovská 31
Pilsēta: Brno
Pasta indekss: 624 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.