Publications Office of the EU
Dānija-Frederiksberg: Banku un investīciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dānija-Frederiksberg: Banku un investīciju pakalpojumi

  • Publicēts
    24/08/2017
  • Termiņš
    25/09/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/09/2017
  • Piešķirts
    01/05/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ministry of Taxation
Izpildes vieta
NUTS code: DK011 Byen København
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK011 Byen København
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66100000 Banku un investīciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
9,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,900,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
2017-2466
Apraksts

Lønmodtagernes Dyrtidsfond (“LD”) conducted an open procedure regarding Fund Management Services and Depository Services as announced in Contract Notice 2017/S 161-332360. Unfortunately, LD had to cancel this tender procedure, cf. Contract Notice 2017/S 193-396530, as all received tenders were considered non-compliant and “irregular. LD continued the procedure as a negotiated procedure cf. Section 61, 1) nº 2 of the Public Procurement Act and the negotiations have been conducted based on the same tender material. Thus, the object of the tender was to contract with a Fund Manager and a Depositary Bank (Global Custodian) regarding the fund management services and depositary services, respectively, of KLD’s assets. Nykredit Porteføljeadministration A/S and J.P. Morgan Europe, Copenhagen Branch, filial af J.P. Morgan Europe Limited, Storbritannien, has been awarded the contracts, and the contracts have been signed after the expiry of a 10 day standstill period.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Nacionālais reģistrācijas numurs: 61552812
Pasta adrese: Dirch Passers Allé 27, 2. sal
Pilsēta: Frederiksberg
NUTS kods DK011
Pasta indekss: 2000
Valsts: DNK
Kontaktpersona: Michael Steen
Galvenā adrese: http://www.ld.dk
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/09/2017 13:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.