Publications Office of the EU
Polija-Hrubieszów: Ceļu remontdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Hrubieszów: Ceļu remontdarbi

  • Publicēts
    31/01/2022
  • Termiņš
    10/03/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/03/2022
  • Piešķirts
    06/04/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie
Izpildes vieta
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233142 Ceļu remontdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,533,075.10 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,480,021.94 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
R3.ST.371.2.2022.rp
Apraksts

Przedmiotem zamówienia w są roboty budowlane polegające na wykonaniu: remontu nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 850 na odcinku Sabaudia - Wieprzów od km 2+790 do km 3+945 oraz w m. Wieprzów od km 4+610 do km 6+455

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie
Nacionālais reģistrācijas numurs: 16771100000
Pasta adrese: ul. Grabowiecka 18 b
Pilsēta: Hrubieszów
NUTS kods PL812
Pasta indekss: 22-500
Valsts: POL
Kontaktpersona: Robert Pasieka
Galvenā adrese: www.zdw.bip.lubelskie.pl
Elektroniski:
https://zdw-lublin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/03/2022 10:10
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.