Publications Office of the EU
Itāija-Roma: Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Roma: Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    25/06/2021
  • Termiņš
    27/07/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/07/2021
  • Piešķirts
    08/02/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SACE
Izpildes vieta
NUTS code: IT Italia
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: IT Italia
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,718,400.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
986,705.28 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

L’appalto ha per oggetto il servizio di application maintenance e manutenzione evolutiva su piattaforma SALESFORCE

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: SACE
Pasta adrese: piazza Poli 37
Pilsēta: Roma
NUTS kods IT
Pasta indekss: 00187
Valsts: ITA
Galvenā adrese: https://portaleacquisti.cdp.it
Elektroniski:
https://portaleacquisti.cdp.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/07/2021 15:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,718,400.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
986,705.28 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ATOS ITALIA S.p.A.
Pasta adrese:
Pilsēta: Milano
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.