Publications Office of the EU
Pamatnolīguma POKE COTTEE bez refrižeratora OS - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Pamatnolīguma POKE COTTEE bez refrižeratora OS

  • Piešķirts
    19/01/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15131400 Cūkgaļas produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
4266472_2023_PAAPD1416400
Apraksts

1. daļa. KOKA KOKA KOKA KOKS bez atdzesētas OS: min. 100 kg - maks. 50 000 kg; KOMENTĀRI: Saskaņā ar Likuma 98/2016 160. panta 1. un 2. punktu ikvienam ekonomikas dalībniekam ir tiesības tikai ar SEAP starpniecību pieprasīt paskaidrojumus vai papildu informāciju, kas parakstīta ar paplašinātu elektronisko parakstu, ne vēlāk kā 17 dienas pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa beigām. Ja pieprasījumi sniegt paskaidrojumus vai papildu informāciju ir nosūtīti iepriekš minētajā termiņā, atbildes tiks publicētas SEAP 10 dienu laikā pirms piedāvājumu iesniegšanas termiņa saskaņā ar Likuma Nr. 98/2016 161. panta 1. un 2. punktu, un līgumslēdzēja iestāde neizpildīs pieprasījumus, kas iesniegti, izmantojot citus saziņas līdzekļus, vai termiņā, kas atšķiras no noteiktā termiņa.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
CPV kods

15131400 - Cūkgaļas produkti

15113000 - Cūkgaļa

15110000 - Gaļa

Piešķiršanas metode
FACTORUL III - pentru realizarea unei etape de producție în regiunea de dezvoltare unde își are sediul autoritatea contractantă.
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: MATRA S.R.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: Scornicesti
Pasta indekss: 235600
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.