Publications Office of the EU
Vācija-Leipciga: Pārvietošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Leipciga: Pārvietošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    06/04/2022
  • Termiņš
    02/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/05/2022
  • Piešķirts
    22/07/2022
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Leipzig, Hauptamt
Izpildes vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98392000 Pārvietošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
811,195.97 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
0.02 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
L-10.61-2022-00134
Apraksts

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.evergabe.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/05/2022 00:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.