Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Sofija: Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli

  • Publicēts
    24/07/2023
  • Termiņš
    23/08/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/08/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
УНИВЕРСИТЕТСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ОРТОПЕДИЯ "ПРОФ. БОЙЧО БОЙЧЕВ" ЕАД
Izpildes vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
922,000.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

ДОСТАВКА НА КОМПЛЕКСНИ (ВКЛЮЧИТЕЛНО И МОДУЛНИ) ОРТОПЕДИЧНИ ПРОТЕЗИ ПРИ ОНКОЛОГИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ И ПРИ ТЕЖКИ РЕВИЗИИ, ЗА ИНДИВИДУАЛНО ПРОЕКТИРАНЕ ЗА НУЖДИТЕ НА ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ ЗА 24 МЕСЕЦА, ПОДРОБНО ОПИСАНИ ПО ВИДОВЕ И КОЛИЧЕСТВА В ДОКУМЕНТА ТЕХНИЧЕСКА СПЕЦИФИКАЦИЯ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: УНИВЕРСИТЕТСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ОРТОПЕДИЯ "ПРОФ. БОЙЧО БОЙЧЕВ" ЕАД
Nacionālais reģistrācijas numurs: 831900201
Pasta adrese: бул. НИКОЛА ПЕТКОВ № 56
Pilsēta: гр. София
NUTS kods BG411
Pasta indekss: 1614
Valsts: BGR
Kontaktpersona: ВАЛЕНТИН КРЪСТЕВ
Galvenā adrese: https://usbalortho.com/
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/312269
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/08/2023 13:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
922,000.00 BGN
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.