Publications Office of the EU
D-Heidelberga: Azbesta noņemšanas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

D-Heidelberga: Azbesta noņemšanas darbi

  • Piešķirts
    26/07/2012
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45262660 Azbesta noņemšanas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
318,468.03 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
12-02278
Apraksts

Schadstoffsanierung.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
CPV kods

45262660 - Azbesta noņemšanas darbi

90700000 - Vides pakalpojumi

45400000 - Ēku celtniecības pabeigšanas darbi

90000000 - Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi

45453000 - Kapitālais remonts un kosmētiskais remonts

90740000 - Piesārņotāju noteikšanas un monitoringa, un rehabilitācijas pakalpojumi

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
318,468.03 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Proklima GmbH
Pasta adrese: Rathsbergstr. 70
Pilsēta: Nürnberg
Pasta indekss: 90411
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.