Publications Office of the EU
Norvēģija-Lillehammer: Sniega tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Lillehammer: Sniega tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    13/06/2019
  • Termiņš
    12/07/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/07/2019
  • Piešķirts
    01/10/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Lillehammer Kommune
Izpildes vieta
NUTS code: NO020 Innlandet
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO Norge
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,000,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6,000,000.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
2019/4827
Apraksts

The contracting authority would like tenders for the hire of tractors, lorries, machines with drivers and equipment for snow clearing and gritting on municipal roads, residential streets, pavements and foot and cycle paths, as well as outside areas and squares with traffic.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/107585475.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/07/2019 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
6,000,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
6,000,000.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Løype Anleggsdrift AS
Pasta adrese: Baklivegen 1908
Pilsēta: Østre Gausdal
Pasta indekss: 2651
Valsts: NOR

Oficiālais nosaukums: Sigurd og Ola Grimstad AS
Pasta adrese: Baklivegen 1398
Pilsēta: Østre Gausdal
Pasta indekss: 2651
Valsts: NOR

Oficiālais nosaukums: Skei Hyttetjenester D/A
Pasta adrese: Østringsvegen 322
Pilsēta: Østre Gausdal
Pasta indekss: 2651
Valsts: NOR

Oficiālais nosaukums: Oddgeir stubberud
Pasta adrese: Vestre Gausdal
Pilsēta: bøgutua 6
Pasta indekss: 2653
Valsts: NOR

Oficiālais nosaukums: Stig Roar Opseth
Pasta adrese: Solbergvegen287
Pilsēta: Vestre Gausdal
Pasta indekss: 2653
Valsts: NOR

Oficiālais nosaukums: Jon Erik Toft
Pasta adrese: Nyhusgutua 3
Pilsēta: Follebu
Pasta indekss: 2656
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.