Publications Office of the EU
D-Erfurte: Tiesībsargājošo un kārtībsargājošo dienestu ēku celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

D-Erfurte: Tiesībsargājošo un kārtībsargājošo dienestu ēku celtniecības darbi

  • Publicēts
    05/01/2012
  • Termiņš
    16/02/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/02/2012
  • Piešķirts
    10/04/2012
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Freistaat Thüringen Landesamt für Bau und Verkehr
Izpildes vieta
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45216110 Tiesībsargājošo un kārtībsargājošo dienestu ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
832,297.44 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
825,546.23 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2527-11-B-EO-21
Apraksts

Heizanlagen und zentrale Wassererwärmungsanlagen nach DIN 18380 und Gas-, Wasser- und Entwässerungsanlagen nach DIN 18381.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/02/2012 10:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
832,297.44 EUR
Līguma galīgā vērtība
825,546.23 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Gerald Käppler GmbH
Pasta adrese: Gothaer Straße 4
Pilsēta: Gräfentonna
Pasta indekss: 99958
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.