Publications Office of the EU
Vācija-Ilmenau: Metālapstrādes darbagaldi ar digitālu vadību - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Ilmenau: Metālapstrādes darbagaldi ar digitālu vadību

  • Publicēts
    07/06/2019
  • Termiņš
    18/07/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/07/2019
  • Piešķirts
    12/08/2019
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Izpildes vieta
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42632000 Metālapstrādes darbagaldi ar digitālu vadību
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
250,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
249,854.55 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
TU-053/19-24-MN
Apraksts

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Pasta adrese: Max-Planck-Ring 14
Pilsēta: Ilmenau
NUTS kods DEG0F
Pasta indekss: 98693
Valsts: DEU
Galvenā adrese: http://www.tu-ilmenau.de
Elektroniski:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/07/2019 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
250,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
249,854.55 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: DMG Mori Academy GmbH
Pasta adrese: Gildemeisterstraße 60
Pilsēta: Bielefeld
Pasta indekss: 33689
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.