Publications Office of the EU
CZ-Zlín: Trolejbusi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Zlín: Trolejbusi

  • Publicēts
    24/03/2012
  • Termiņš
    11/05/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/05/2012
  • Piešķirts
    15/10/2012
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34622300 Trolejbusi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
340,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
328,600,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
DSZO25.
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, jejímž obsahem bude sjednání podmínek pro dodávku nových 25 ks městských plně nízkopodlažních trolejbusů typu SD, SK, KD, KK (dle technické specifikace viz příloha č. 1 ZD) pro Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o., se sídlem ve Zlíně, Podvesná XVII/3833. Předmět veřejné zakázky obsahuje dále veškeré náklady, jejichž vynaložení uchazeči předpokládají při plnění veřejné zakázky a to zejména náklady na zavedení plnohodnotného servisního místa za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci, v technické specifikaci, tj. zejména náklady na dodávku servisních zařízení, speciálního nářadí a diagnostických přístrojů, všechny nutné aktualizace potřebné pro servis a objednávání ND po dobu záruky vozidel a dále náklady na zaškolení zaměstnanců zadavatele k provádění oprav a servisu dodaných trolejbusů dle zadávací dokumentace a technické specifikace.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/05/2012 12:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
340,000,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
328,600,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Škoda Electric a.s.
Pasta adrese: Tylova 1/57
Pilsēta: Plzeň
Pasta indekss: 301 28
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.