Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Ēku tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Ēku tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    12/05/2023
  • Termiņš
    07/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/06/2023
  • Piešķirts
    23/08/2023
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
548,024.40 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
211,781.01 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
LOT52/23
Apraksts

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q2818002D
Pasta adrese: c/ Serrano 117
Pilsēta: Madrid
NUTS kods ES300
Pasta indekss: 28006
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Galvenā adrese: http://www.csic.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/06/2023 11:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.