Publications Office of the EU
Francija-Parīze: Veselības un sociālie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Parīze: Veselības un sociālie pakalpojumi

  • Publicēts
    15/12/2016
  • Termiņš
    11/01/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/01/2017
  • Piešķirts
    04/05/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Mindef / SGA / SPAC / Sous-direction des achats
Izpildes vieta
NUTS code: FR101 Paris
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR101 Paris
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85000000 Veselības un sociālie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
100,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
SGA-SPAC-SDA-BPI_428752
Apraksts

Accord-cadre à bons de commande relatif à la prévention des risques psychosociaux (RPS) au Service du commissariat des armées (SCA).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Mindef/SGA/SPAC/SDA/BPI
Pasta adrese: 60 boulevard du Général Martial Valin — PC 3 — CS 21623
Pilsēta: Paris Cedex 15
NUTS kods FR101
Pasta indekss: 75509
Valsts: FRA
Kontaktpersona: BPPE
Galvenā adrese: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=311898&orgAcronyme=g7h
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=311898&orgAcronyme=g7h
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/01/2017 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
100,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AD Conseil
Pasta adrese: 121/123 avenue de Rosny
Pilsēta: Villemomble
Pasta indekss: 93250
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.