Publications Office of the EU
Francija-Le Mans: Smago automobiļu remonta pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Le Mans: Smago automobiļu remonta pakalpojumi

  • Publicēts
    11/09/2018
  • Termiņš
    09/10/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/10/2018
  • Piešķirts
    18/01/2019
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Izpildes vieta
NUTS code: FRG04 Sarthe
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRG04 Sarthe
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50114100 Smago automobiļu remonta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
440,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2018_0092_fcs_bl
Apraksts

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Nacionālais reģistrācijas numurs: 24720013200014
Pasta adrese: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Pilsēta: Le Mans
NUTS kods FRG04
Pasta indekss: 72039
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.lemans.fr
Elektroniski:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/10/2018 09:00
Pircēji
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
440,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AD 72
Pasta adrese: 35 bd Pierre Lefaucheux
Pilsēta: Le Mans
Pasta indekss: 72100
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.