Publications Office of the EU
Spānija-Badajoz: Fluorescences mikroskopi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Badajoz: Fluorescences mikroskopi

  • Publicēts
    14/06/2021
  • Termiņš
    19/07/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/09/2021
  • Piešķirts
    22/10/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Rectorado de la Universidad de Extremadura
Izpildes vieta
NUTS code: ES431 Badajoz
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES431 Badajoz
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38515200 Fluorescences mikroskopi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
591,599.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
591,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
SU.030/2021
Apraksts

Sistema de análisis de microscopía confocal de alta resolución.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Rectorado de la Universidad de Extremadura
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q0618001B
Pasta adrese: Avenida Elvas, s/n
Pilsēta: Badajoz
NUTS kods ES431
Pasta indekss: 06006
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Rectorado de la Universidad de Extremadura
Galvenā adrese: https://www.unex.es/organizacion/servicios-universitarios/servicios/servicio_gestion_economica/estructura/patrimonio/contrataciones_empresa
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/09/2021 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
591,599.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
591,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CARL ZEISS IBERIA, S.L.
Pasta adrese: Ronda de Poniente, 5
Pilsēta: Tres Cantos
Pasta indekss: 28760
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.