Publications Office of the EU
Stryker artroskopiskā komplekta (artroskopiskais tornis) palīgmateriālu iegāde un secīga piegāde Prof. Adam Gruca SPSK operatīvajai vienībai 36 mēnešus. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Stryker artroskopiskā komplekta (artroskopiskais tornis) palīgmateriālu iegāde un secīga piegāde Prof. Adam Gruca SPSK operatīvajai vienībai 36 mēnešus.

  • Publicēts
    14/12/2023
  • Termiņš
    16/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/01/2024
  • Piešķirts
    22/02/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33162100 Operāciju zāles ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
579,117.60 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
DZP.26.122.2023
Apraksts

1. Lai apstiprinātu piedāvāto piegāžu atbilstību, Līgumslēdzēja iestāde pieprasa, lai kopā ar piedāvājumu tiktu iesniegti šādi pierādījumi: Attiecībā uz ierīcēm, kas ir medicīniskas ierīces 2022. gada 7. aprīļa Medicīnisko ierīču likuma (Journal of Laws No. 2022. gada Likumu žurnāls, punkts 974.) pēc vajadzības pievienot piedāvājumam: 1) Atbilstības deklarācija - ierīces ražotāja vai tā pilnvarota pārstāvja izsniegts dokuments. (visām medicīnisko ierīču klasēm) 2) Atbilstības sertifikāts – medicīnisko ierīču paziņotās institūcijas izsniegts dokuments, kas apliecina, ka ir veiktas atbilstības novērtēšanas procedūras. (attiecas uz medicīnas ierīcēm, kas klasificētas šādās klasēs: Es sterils, I ar mērīšanas funkciju, II A, IIb, III un saskaņā ar ES Direktīvu 98/79 A un B klases produkti) 3) Piedāvāto produktu kataloga lapas. Sīki izstrādātas prasības attiecībā uz dokumentiem ir aprakstītas cenas veidlapas slejā "nepieciešamie dokumenti". 4) Kataloga kartītes vai cits dokuments, kurā norādīti visi cenas veidlapā norādītie kataloga numuri (attiecas uz piedāvājuma vērtēšanas kritēriju K3) 2. atsaucas uz VIII.1. punkta 1., 2. un 3. apakšpunktu, ja Līgumslēdzējs kopā ar piedāvājumu neiesniedz VIII.1. punkta 1., 2. un 3. apakšpunktā minētos dokumentus vai ja iesniegtie pierādījumi ir nepilnīgi, Līgumslēdzēja iestāde aicina tos iesniegt vai aizpildīt noteiktajā termiņā. 3. Atsaucoties uz VIII.1. punkta 4. apakšpunktu, līgumslēdzēja iestāde neplāno papildināt VIII.1. punkta 4. apakšpunktā minētos dokumentus, kas apstiprina novērtēšanas parametrus. Ja dokumentu nebūs, Līgumslēdzējs saņems 0 punktus.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://spskgruca.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://spskgruca.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/01/2024 10:00
CPV kods

33162100 - Operāciju zāles ierīces

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

Piešķiršanas metode
asortyment
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
579,117.60 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: STRYKER POLSKA Sp. z o.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 02-822
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.