Publications Office of the EU
Nīderlande-Heerlen: Ceļu satiksmes kontroles iekārtas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Nīderlande-Heerlen: Ceļu satiksmes kontroles iekārtas

  • Publicēts
    29/04/2014
  • Termiņš
    12/06/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/06/2014
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gemeente Heerlen
Izpildes vieta
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34923000 Ceļu satiksmes kontroles iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
31.010 / I&A 7409
Apraksts

De realisatie van het project heeft betrekking op het leveren, installeren en preventief onderhoud gedurende de garantieperiode van diverse installaties met Beweegbare Fysieke Afsluiting (BFA) voor het afsluiten van 2 voetgangersgebieden in de gemeente Heerlen. Het gaat om een voetgangersgebied in de stadsdelen Heerlen Centrum en Heerlerheide. Naast de realisatie van het project maakt een onderhoudsovereenkomst deel uit van de opdracht.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/06/2014 12:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.