Publications Office of the EU
Portugāle-Lisabona: Elektrolīniju būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Lisabona: Elektrolīniju būvdarbi

  • Piešķirts
    25/06/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
REN - REDE ELÉCTRICA NACIONAL, S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: PT11 Norte
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT Portugal
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45231400 Elektrolīniju būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
54,499,369.88 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

PC-2018-000116 - EPC&M para a Ligação Centrais Offshore (Windfloat) à Rede

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
54,499,369.88 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Hengtong Optic-Electric, CO. LTD.
Pasta adrese:
Pilsēta: Jiangsu
Pasta indekss:
Valsts: CHN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.