Publications Office of the EU
Vācija-Kiel: Veidlapas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Kiel: Veidlapas

  • Publicēts
    14/09/2018
  • Termiņš
    26/10/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/10/2018
  • Piešķirts
    10/12/2018
  • Šodien
    07/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Izpildes vieta
NUTS code: DEF0 Schleswig-Holstein
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
22820000 Veidlapas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
442,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Kauf und Lieferung von Vordrucken für Dataport.
Das Los 1 beinhaltet Blanco-Rollenpapiere und Zahlschein- bzw. Überweisungsträgervordrucke (teilweise Rollen- bzw. Einzelblattware).
Das Los 2 beinhaltet Bescheide als Rollenware – diese müssen auch im Einzelblatt-Format lieferbar sein.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Pasta adrese: Gartenstr. 6
Pilsēta: Kiel
NUTS kods DEF02
Pasta indekss: 24103
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Ralf Krätschmann
Galvenā adrese: www.gmsh.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/10/2018 09:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.