Publications Office of the EU
Francija-Chelles: Ēku tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Chelles: Ēku tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    12/10/2016
  • Termiņš
    16/11/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/11/2016
  • Piešķirts
    27/12/2016
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Ville de Chelles
Izpildes vieta
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,024,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,799,603.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
2016/S 197-355226
Apraksts

Entretien ménager des bâtiments communaux, des crèches et des écoles.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Ville de Chelles
Pasta adrese: parc du Souvenir Emile Fouchard
Pilsēta: Chelles
NUTS kods FR102
Pasta indekss: 77500
Valsts: FRA
Kontaktpersona: Direction de la commande publique
Galvenā adrese: http://www.chelles.fr
Elektroniski:
https://marchespublics-ville-chelles.omnikles.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/11/2016 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.