Publications Office of the EU
Francija-Salon-de-Provence: Ugunsdzēšanas aprīkojuma remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Salon-de-Provence: Ugunsdzēšanas aprīkojuma remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Piešķirts
    28/12/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mairie de Salon-de-Provence
Izpildes vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50413200 Ugunsdzēšanas aprīkojuma remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
167,656.40 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
18270000
Apraksts

Le présent accord cadre comprend les opérations de maintenance préventive systématique des extincteurs, couvertes par un forfait annuel, (Mission 1) ainsi que les opérations de maintenance corrective et fourniture éventuelle d'extincteurs neufs en cas de remplacement ou de nouvelles installations (Mission 2), qui feront l'objet de bons de commandes.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
167,656.40 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SARL Mondialfeu
Pasta adrese: 8 avenue de la Moutte, ZI La Valampe
Pilsēta: Châteauneuf-les-Martigues
Pasta indekss: 13220
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.