Publications Office of the EU
Francija-Maisons-Laffitte: Logu tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Maisons-Laffitte: Logu tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    12/12/2023
  • Termiņš
    09/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/01/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
commune de maisons laffitte
Izpildes vieta
NUTS code: FR103 Yvelines
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR103 Yvelines
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
320,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
23SB05
Apraksts

accord cadre (Mono attributaire) à bons de commande - montant annuel minimum : 0 euro(s) Ht/Montant annuel maximum : 80 000 euro(s) (H.T.).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marches.maximilien.fr/index.php?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=841003&orgAcronyme=d7f
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/01/2024 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
320,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.