Publications Office of the EU
Nīderlande-Assen: Mācību aprīkojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Assen: Mācību aprīkojums

  • Publicēts
    30/01/2018
  • Termiņš
    08/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/03/2018
  • Piešķirts
    01/05/2018
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Stichting Plateau Integrale Kindcentra Assen
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39162100 Mācību aprīkojums
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
290,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
00805
Apraksts

De afgelopen vier (4) jaar bedroeg de totale omzetwaarde van Lesmethoden en gebruiksmaterialen van Opdrachtgever gemiddeld ongeveer 290 000,00 EUR exclusief BTW per jaar. Eerdergenoemd bedrag dient ter indicatie en biedt geen enkele garantie voor de komende jaren.
Deze eerder genoemde indicatie van 290 000,00 EUR exclusief BTW is ongeveer als volgt uitgesplitst:
— Lesmethoden: 240 000,00 EUR,
— Kernassortiment gebruiksmaterialen: 20 000,00 EUR,
— Randassortiment gebruiksmaterialen: 20 000,00 EUR,
— Spel- en ontwikkelmateriaal: 10 000,00 EUR.
Eerdergenoemde bedragen dienen ter indicatie en bieden geen enkele garantie voor de komende jaren.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stichting Plateau Integrale Kindcentra Assen
Nacionālais reģistrācijas numurs: 292078231
Pasta adrese: Laak 1
Pilsēta: Assen
NUTS kods NL
Pasta indekss: 9406HX
Valsts: NLD
Kontaktpersona: Tim van der Zande
Galvenā adrese: http://www.plateau-assen.nl
Elektroniski:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/9f93315f274ac292647b91e0af81c97e
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/03/2018 12:15
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
290,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Heutink Primair Onderwijs B.V.
Pasta adrese: Nijverheidsstraat 45
Pilsēta: Rijssen
Pasta indekss: 7461 AD
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.