Publications Office of the EU
Nīderlande-Diemen: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Diemen: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    16/12/2019
  • Termiņš
    31/01/2020
  • Piešķirts
    21/07/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gemeente Diemen
Izpildes vieta
NUTS code: NL Nederland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
6,800,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6,800,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
10950
Apraksts

Deze opdracht handelt over de aanbestedingsprocedure voor de nieuwbouw van een multifunctionele
Accommodatie (MFA), te weten een sporthal, aan de Prins Bernardlaan te Diemen.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gemeente Diemen
Nacionālais reģistrācijas numurs: 222586473
Pasta adrese: D.J. Den Hartoglaan 1
Pilsēta: Diemen
NUTS kods NL
Pasta indekss: 1111 ZB
Valsts: NLD
Kontaktpersona: Bbn adviseurs
Galvenā adrese: http://www.diemen.nl
Elektroniski:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/6eb8873935c795bbe5e5e97074e9f80a
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
6,800,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
6,800,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Wind Design & Build bv
Pasta adrese: Burgemeester Wuiteweg 35
Pilsēta: Drachten
Pasta indekss: 9203 KA
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.