Publications Office of the EU
Francija-Liona: Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Liona: Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi

  • Publicēts
    12/10/2020
  • Termiņš
    09/11/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/11/2020
  • Piešķirts
    29/12/2020
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
CHU Lyon
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90000000 Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
800,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
917,878.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
T21_4100_MF
Apraksts

Accord-cadre no T21_4100 prestations de curage, vidange et débouchage des divers établissements des hospices civils de Lyon (agglomération lyonnaise et département du var), du GHT Rhône centre et du GCS blanchisserie.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=647783&orgAcronyme=x7c
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/11/2020 08:30
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.