Publications Office of the EU
Vācija-Gotingena: Medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Gotingena: Medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    27/09/2022
  • Termiņš
    20/10/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/10/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
UMG Universitätsmedizin Göttingen, Stiftung Öffentlichen Rechts
Izpildes vieta
NUTS code: DE91C Göttingen
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE91C Göttingen
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
L22_064
Apraksts

Die Universitätsmedizin Göttingen beabsichtigt den Aufbau einer Anlage zur automatisierten Durchführung von Experimenten im Bereich des myokardialen Tissue Engineerings. Hierfür ist die Beschaffung eines geeigneten Liquid- und Material-Handling-Systems geplant.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://my.vergabe.rib.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/10/2022 10:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.