Publications Office of the EU
Čehija-Ústí nad Labem: Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Ústí nad Labem: Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti

  • Publicēts
    25/06/2021
  • Termiņš
    27/07/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/07/2021
  • Piešķirts
    29/09/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Krajská zdravotní, a.s.
Izpildes vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
507,838.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nábytku pro Kardiochirurgické oddělení Krajské zdravotní, a.s. - Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem, o. z.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Krajská zdravotní, a.s.
Nacionālais reģistrācijas numurs: 25488627
Pasta adrese: Sociální péče 3316/12A
Pilsēta: Ústí nad Labem
NUTS kods CZ042
Pasta indekss: 401 13
Valsts: CZE
Kontaktpersona: Václava Kremličková
Galvenā adrese: http://www.kzcr.eu/
Elektroniski:
https://zakazky.kzcr.eu/vz00002587
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/07/2021 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
507,838.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TRIO interiér s.r.o.
Pasta adrese: Kokořínská 3815
Pilsēta: Mělník
Pasta indekss: 276 01
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.