Publications Office of the EU
E-Madride: Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madride: Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi

  • Publicēts
    30/11/2011
  • Termiņš
    12/01/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/02/2012
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Instituto Nacional de Estadística INE
Izpildes vieta
NUTS code: ES España
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,845,762.71 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
01001740063N
Apraksts

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Registro General del INE
Pasta adrese: Estebanez Calderon, 2
Pilsēta: Madrid
Pasta indekss: 28020
Valsts: ESP
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/02/2012 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
1,845,762.71 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.