Publications Office of the EU
Polija-Tuchów: Elektrība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Tuchów: Elektrība

  • Publicēts
    23/05/2023
  • Termiņš
    23/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/06/2023
  • Piešķirts
    11/09/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Spółka Komunalna "Dorzecze Białej" Sp. z o.o.
Izpildes vieta
NUTS code: PL217 Tarnowski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL217 Tarnowski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09310000 Elektrība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,309,134.62 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP-9/23
Apraksts

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne (Dz.U.2022.1385 t.j. z dnia 2022.07.01), zwanej dalej sprzedażą energii elektrycznej, w szacowanej ilości 2 960 429kWh dla istniejących i planowanych do podłączenia punktów poboru określonych w załączniku nr 1 do SWZ, w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r., zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej „SWZ”. 2. Wykaz punków poboru, w którym opisano dane identyfikujące punkty poboru energii elektrycznej (PPE) zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Spółka Komunalna "Dorzecze Białej" Sp. z o.o.
Nacionālais reģistrācijas numurs: REGON 852747825
Pasta adrese: Jana III Sobieskiego 69C
Pilsēta: Tuchów
NUTS kods PL217
Pasta indekss: 33-170
Valsts: POL
Kontaktpersona: Piotr Zając
Galvenā adrese: www.dorzeczebialej.pl
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/dorzeczebialej/proceedings
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/06/2023 10:15
Izpildes vieta
CPV kods

09310000 - Elektrība

65000000 - Komunālie pakalpojumi

65300000 - Elektrosadale un saistītie pakalpojumi

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,309,134.62 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TAURON Sprzedaż Sp. z o. o.
Pasta adrese: ul. Łagiewnicka 60
Pilsēta: Kraków
Pasta indekss: 30-417
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.